Streaming Video Recorder

Streaming Video Recorder 6.4

Rejestruje streaming wideo i tv shows online z wideo portali
Ocena
4  (25 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
6.4.7 (Zobacz wszystkie)
Deweloper:
Apowersoft Ltd.

Program ten pozwala na uzyskanie praktycznie dowolnego pliku wideo, który chcesz, i pozwala na nagrywanie wideo z ekranu, jak oni grają, jak również w stanie rejestrator ekranu. On automatycznie wykryje cel wideo na stronie internetowej przeglądania bezpośrednio na pobieranie.
Można użyć wbudowany konwerter wideo do konwersji dowolnego nagrania wideo, aby wiele predefiniowanych formatów wideo i audio, takich jak FLV, AVI, WMV, SWF plików, w tym MPEG-4, ASF, ruchu, mp3, AAC, WMA, itp. Wtedy film będzie kompatybilny z iPod, iPhone, PSP, Xbox, Zune, telefonów komórkowych, itp. do odtwarzania na dowolnym wybranym multimedialnych urządzeń. Ponadto, można użyć dodatek multimedialny do podglądu lub oglądania wideo w trybie pełnoekranowym.
Z Streaming Video Recorder, można kolejce wideo nagrywanie i konwersja w trybie wsadowym. I proces zostanie zakończony w krótkim czasie na szybkiej prędkości optymalnej przepustowości. Jakość nagrania wideo będą zapisywane na pierwotnym poziomie, a nie obniżać.

Aktualizacja informacji: